ALBLASSERDAM – Voetbalvereniging Alblasserdam gaat clubleden de mogelijkheid bieden hun contributie van januari en februari 2021 terug te vragen. Het sinterklaascadeautje is inmiddels bij alle leden aangeboden. In een bericht aan de pers laat de club weten: “Ook vva wordt natuurlijk getroffen door alle coronamaatregelen. Toch wilde het bestuur haar leden compenseren. Ieder lid krijgt de mogelijkheid om het geïnde contributiegeld van januari en februari 2021 terug te vragen via de bank. Dit kan via een storneringsaanvraag bij de bank. “

Penningmeester Matthijs Kleijwegt: “natuurlijk voelen wij deze crisis ook in de portemonnee, maar onze leden óók. We laten zoveel als mogelijk doorgaan op de club maar dat is natuurlijk maar een fractie van datgene wat normaal kan. We wilden een gebaar maken naar onze leden en zijn hierop uitgekomen, administratief gezien best een klusje, maar daar draai ik mijn hand niet voor om”. Het staat de leden vrij om de contributie terug te vragen. Doen leden dit niet dan is de club daar natuurlijk heel dankbaar voor!”